Glihem. Korzystanie z oznaczeń HbA1c w celu poprawy kontroli glikemii. Projekt dla lekarzy, którzy opiekują się chorymi na cukrzycę. Weź udział.

O Nas

Red Med Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie, przy ul. 3 Maja 130. Spółka kapitałowa, wpisana do rejestru przedsiębiorstw Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego w Polsce, pod numerem KRS 0000400891.

Podstawowym przedmiotem działalności Spółki, według Polskiej Klasyfikacji Działalności zwanej PKD jest sprzedaż hurtowa wyrobów farmaceutycznych (0%) i medycznych (100%) (4646).

Red Med Poland jest spółką z 100% polskim kapitałem, dynamicznie rozwijającą się na krajowym rynku od wielu lat. Profil naszej działalności to dystrybucja urządzeń medycznych do zastosowań profesjonalnych, szpitali, klinik, przychodni i gabinetów lekarskich, oraz zastosowań domowych dystrybuowanych przez sieć sklepów medycznych i aptek.

Profil działalności sukcesywnie zostaje poszerzany o nowe ścieżki rozwoju związane z produkcją urządzeń medycznych, telemedycyną, usługami medycznymi, usługami laboratoryjnymi oraz organizacją konferencji medycznych.

Firma Red Med Poland specjalizuje się w sprzedaży wysokiej klasy diagnostycznej aparatury medycznej. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce wielu znanych i docenianych marek. Naszymi flagowymi produktami są m.in.: CardioChek PA, z PTS Inc. z USA, INRatio2 oraz EPOC firmy Alere Inc. z USA. oraz wiele innych. Sprawdź nasze Produkty

Dzięki kontaktom z dostawcami aparatury medycznej na całym świecie możemy zaproponować Państwu sprzęt wysokiej jakości, a jednocześnie w cenach uwzględniających polskie realia, którego jakość jest pod ścisłą kontrolą Unii Europejskiej - CE, Stanów Zjednoczonych - FDA, oraz Kanady.