Umowa o pracę
Chorzów
Opublikowano 3 miesiące temu

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

– serwisant

Miejsce pracy: Chorzów

Województwo: śląskie

Obowiązki

  • Telefoniczne i bezpośrednie wsparcie klientów, a w tym przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji, udzielanie odpowiedzi na pytania i wątpliwości klientów z zakresu obsługi urządzeń medycznych.
  • Udzielanie kompleksowych odpowiedzi na pytania i dyspozycje Klientów.
  • Pomoc bezpośrednia, telefoniczna oraz online z zakresu obsługi urządzeń medycznych, sprzedawanych na www.redmed.pl
  • Doradztwo z zakresu wyboru odpowiedniego urządzenia medycznego.
  • Prowadzenie prostych czynności serwisowych.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w bezpośredniej  i telefonicznej obsłudze klienta.
  • Wykształcenie min. średniego + matura
  • Znajomość pakietu Microsoft Office (World, Excel).
  • Umiejętność pracy zespołowej, dobra organizacja pracy, samodzielność i komunikatywność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę (pełny etat).
  •  Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników w pracy.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV z aktualnym zdjęciem oraz listu motywacyjnego w formacie *.PDF
w temacie e-mail prosimy o dopisanie numeru referencyjnego: Serwisant/2024/Chorzów na adres email:
lub korzystając z możliwości aplikowania online, lub skorzystania z formularza rekrutacyjnego.

Cechy oferty pracy

Stanowisko

Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.
Wymagany jest poprawny numer telefonu.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Red Med Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.