BNP test mLabs wkład kasetowy
BNP test mLabs wkład kasetowy

Odczynnikowy, mikro-przepływowy wkład kasetowy systemu mLabs do oznaczenia BNP w krwi pełnej. Czułe testy na miejscu w punkcie opieki medycznej. Szybkie wczesne wykrywanie niewydolnością serca.

 Metoda immunologiczna typu Sandwich.

BNP (ang. Brain Natriuretic Peptide) – mózgowy peptyd natriuretyczny znany również jako peptyd natriuretyczny typu B jest naturalnie wydzielanym hormonem który jest wydalany głównie z mięśnia sercowego w odpowiedzi na zwiększenie objętości komory i przeciążeniem ciśnieniowym.

 

Badanie stężenia BNP umożliwia szybkie wykluczenie zastoinowej niewydolność serca. Również pomaga w diagnozie i monitorowaniu skuteczność leczenia uszkodzenia serca.

Wczesne wykrycie prowadzi do szybkiego rozpoczęcia leczenia, co może mieć istotny wpływ na zdrowie pacjentów z niewydolnością serca.

Nadaje się do stosowania na oddziałach ratunkowych, gabinetach lekarskich, laboratoriach klinicznych i oddziałach szpitalnych, m.in. intensywnej terapii, kardiologicznych, położniczych, chirurgicznych i onkologicznych.

 

Specyfikacja Testów D-dimer mLabs

 

  • Rodzaje próbek: EDTA krew pełna i osocze
  • Objętość próbki: 250 µl
  • Czułość: 5 pg/ml
  • Zakres pomiarowy: od 5 do 5000 pg/ml
  • Warunki przechowywania: 2 – 8 °C
  • Okres ważności 12 miesięcy

 

System mLabs

System mLabs to platforma diagnostyczna do szybkich testów immunologicznych, oparta na nowoczesnych technologiach mikro przepływowych i zaawansowanym wykrywaniu fluorescencji. Obejmuje nowoczesny wielofunkcyjny analizator i jednorazowe wkłady mikro przepływowe.

 

Łatwy w użyciu – obsługa ekranu dotykowego

Szybki – wyniki ilościowe w mniej niż 8 minut

Prosta procedura – badanie próbki krwi pełnej, nie jest wymagana wirówka ani sprzęt laboratoryjny; dopuszczalne użycie osocza.

Precyzyjne -% CV przy odcięciu ~ 8%