BNP test mLabs wkład kasetowy

mLabs BNP

BNP test mLabs wkład kasetowy

Odczynnikowy, mikro-przepływowy wkład kasetowy systemu mLabs do oznaczenia BNP w krwi pełnej. Czułe testy na miejscu w punkcie opieki medycznej. Szybkie wczesne wykrywanie niewydolnością serca.

 Metoda immunologiczna typu Sandwich.

BNP (ang. Brain Natriuretic Peptide) – mózgowy peptyd natriuretyczny znany również jako peptyd natriuretyczny typu B jest naturalnie wydzielanym hormonem który jest wydalany głównie z mięśnia sercowego w odpowiedzi na zwiększenie objętości komory i przeciążeniem ciśnieniowym.

 

Badanie stężenia BNP umożliwia szybkie wykluczenie zastoinowej niewydolność serca. Również pomaga w diagnozie i monitorowaniu skuteczność leczenia uszkodzenia serca.

Wczesne wykrycie prowadzi do szybkiego rozpoczęcia leczenia, co może mieć istotny wpływ na zdrowie pacjentów z niewydolnością serca.

Nadaje się do stosowania na oddziałach ratunkowych, gabinetach lekarskich, laboratoriach klinicznych i oddziałach szpitalnych, m.in. intensywnej terapii, kardiologicznych, położniczych, chirurgicznych i onkologicznych.

 

Specyfikacja Testów D-dimer mLabs

 

  • Rodzaje próbek: EDTA krew pełna i osocze
  • Objętość próbki: 250 µl
  • Czułość: 5 pg/ml
  • Zakres pomiarowy: od 5 do 5000 pg/ml
  • Warunki przechowywania: 2 – 8 °C
  • Okres ważności 12 miesięcy

System mLabs®

Platforma mLabs® jest zaawansowanym narzędziem diagnostycznym do szybkich testów immunologicznych. Nowoczesna technologia zapewnia możliwość uzyskania dokładnych wyniki testów. System został zaprojektowany z myślą o przeprowadzenia na miejscu, bez konieczności odsyłania próbki. Można go wykorzystywać, tak w laboratorium, jak i samym gabinecie zabiegowym. Obejmuje nowoczesny wielofunkcyjny analizator i jednorazowe wkłady mikro przepływowe.

Umożliwia w kilku minutach zdiagnozować wiele chorób serca, w tym zakrzepicę żył głębokich, zatorowość płucną, udar mózgu, posocznicę, zawał serca, zastoinową niewydolność serca, dusznicę bolesną i określenie płodności kobiety.

Analizator mLabs® jest zaawansowanym przenośnym urządzeniem, wyposażonym w precyzyjny i niezawodny układ detekcji fluorescencyjnej, specjalnie zaprojektowanym do jednorazowych wkładów mikro przepływowych mLabs®. Wyniki z próbki krwi pełnej, osocza lub surowicy.

  • Łatwy w użyciu – obsługa ekranu dotykowego
  • Szybki – wyniki ilościowe w mniej niż 8 minut
  • Prosta procedura – badanie próbki krwi pełnej, nie jest wymagana wirówka ani sprzęt laboratoryjny; dopuszczalne użycie osocza.
  • Precyzyjne -% CV przy odcięciu ~ 8%