D-Dimer kaseta testowa mLabs

Odczynnikowy, mikro-przepływowy wkład kasetowy systemu mLabs do oznaczenia D-dimerów w krwi pełnej. Czułe testy na miejscu w punkcie opieki medycznej. Szybka ocena pod kątem zatorowości płucnej lub zakrzepicy żył głębokich.

 Metoda immunologiczna typu Sandwich.

D-dimery (DD) są to produkty powstałe w wyniku degradacji stabilnej fibryny, a więc rozłożenia jednej z substancji składającej się na zakrzep. Pojawienie się D-dimerów we krwi jest związana z wcześniejszym powstaniem zakrzepu w naczyniach krwionośnych.

Badanie stężenia D-dimerów ma zastosowanie w diagnozowaniu zatorowości płucnej oraz zakrzepicy żył głębokich.

Pomoc w diagnozowaniu i monitorowaniu skuteczności leczenia rozsianego wykrzepiania wewnątrznaczyniowego.

Nadaje się do stosowania w oddziałach ratunkowych, gabinetach lekarskich, laboratoriach klinicznych i oddziałach szpitalnych: intensywnej terapii, kardiologicznych, położniczych, chirurgicznych, ortopedycznych i onkologicznych.

 

Specyfikacja Testów D-dimer mLabs

  • Objętość próbki: 250 μL
  • Czułość: 50 ng/ml
  • Zakres pomiarowy: od 0 do 10 000 ng/ml
  • Cut-off: 500 ng/ml
  • Warunki przechowywania 2 – 25 °C
  • Okres ważności 12 miesięcy

 

System mLabs

System mLabs to platforma diagnostyczna do szybkich testów immunologicznych, oparta na nowoczesnych technologiach mikro przepływowych i zaawansowanym wykrywaniu fluorescencji. Obejmuje nowoczesny wielofunkcyjny analizator i jednorazowe wkłady mikro przepływowe.

 

Łatwy w użyciu – obsługa ekranu dotykowego

Szybki – wyniki ilościowe w mniej niż 8 minut

Prosta procedura – badanie próbki krwi pełnej, nie jest wymagana wirówka ani sprzęt laboratoryjny; dopuszczalne użycie osocza.

Precyzyjne -% CV przy odcięciu ~ 8%