Umowa o pracę
Chorzów
Opublikowano 3 miesiące temu

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier – Osoba pakująca paczki

Miejsce pracy: Chorzów

Województwo: śląskie

 Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę magazynu.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość pakietu Microsoft Office (World, Excel).
  • Umiejętność pracy zespołowej, dobra organizacja pracy, samodzielność i komunikatywność.
  • Dyspozycyjność
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność

Obowiązki:

  • Przyjmowanie dostaw
  • Pakowanie paczek
  • Wystawianie dokumentów magazynowych
  • Przygotowanie towarów do wysyłki
  • Kontrola stanów magazynowych, dat ważności produktów i raportowanie
  • Utrzymanie porządku na magazynie
  • Gospodarowanie opakowaniami

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę (pełny etat).
  •  Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników w pracy

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV z aktualnym zdjęciem oraz listu motywacyjnego w formacie *.PDF
w temacie e-mail prosimy o dopisanie numeru referencyjnego: Magazynier/2024/Chorzów na adres email:
lub korzystając z możliwości aplikowania online, lub skorzystania z formularza rekrutacyjnego.

Cechy oferty pracy

Stanowisko

Magazynier

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Red Med Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.