Programista iOS

Umowa o pracę
Chorzów
Dodane 2 lata dni temu

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Programista iOS

Opis stanowiska:

Jako programista/stka aplikacji na iOS będziesz mieć szansę odpowiadać za cały cykl wytwarzania aplikacji, bądź ich poszczególnych funkcji. Od rozmów z właścicielem produktu po wydaniu programu w App Store.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne
  • bardzo dobra znajomość iOS, zarówno od strony użytkownika, jak i programistycznej
  • bardzo dobra znajomość języka Objective-C
  • bardzo dobra znajomość zagadnień projektowania i programowania obiektowego
  • znajomość algorytmów i struktur danych
  • znajomość środowiska Xcode wraz z narzędziami (iOS Simulator, Interface Builder, Instruments)
  • znajomość narzędzi do kontroli wersji (SVN, Git)
  • znajomość mechanizmów działania App Store oraz iTunes Connect
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • analityczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów
  • duży entuzjazm

Dodatkowymi atutami będą:

  • umiejętność pisania testów jednostkowych i funkcjonalnych, szczególnie pod kątem iOS
  • doświadczenie w komunikacji z REST-owym API
  • aplikacje opublikowane w App Store
  • czynny udział w inicjatywie open-source (np. własny projekt na GitHub)

Zależy nam na tym, aby stworzyć komfortowe warunki, które umożliwią Ci realizację Twojej pasji i dlatego proponujemy:

  • pracę pełną wyzwań
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • swobodną atmosferę
  • duży wpływ na rozwój naszych produktów
  • bogaty pakiet socjalny
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w formacie *.PDF
na adres email: lub korzystając z możliwości aplikowania online (poniżej). Zachęcamy również do skorzystania z formularza rekrutacyjnego.
W temacie e-mail prosimy o dopisanie numeru referencyjnego: iOS/2020/Chorzów

Cechy oferty pracy

StanowiskoProgramista iOS

Wymagany jest poprawny adres email.
Wymagany jest poprawny numer telefonu.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Red Med Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.