Red Med Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie, przy ul. 3 Maja 130. Spółka kapitałowa, wpisana do rejestru przedsiębiorstw Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego w Polsce, pod numerem KRS 0000400891. 

Podstawowym przedmiotem działalności Spółki, według Polskiej Klasyfikacji Działalności zwanej PKD jest sprzedaż hurtowa wyrobów farmaceutycznych (0%) i medycznych (100%) (4646). 

Red Med Poland jest spółką ze 100% polskim kapitałem, dynamicznie rozwijającą się na krajowym rynku od wielu lat. Profil naszej działalności to dystrybucja urządzeń medycznych do zastosowań profesjonalnych w szpitalach, klinikach, przychodniach i gabinetach lekarskich, oraz do zastosowań w domu. Nasz sprzęt jest dystrybuowany również przez sieć sklepów medycznych i aptek.

Profil działalności sukcesywnie zostaje poszerzany o nowe ścieżki rozwoju związane z produkcją urządzeń medycznych, telemedycyną, usługami medycznymi, usługami laboratoryjnymi oraz organizacją konferencji medycznych.

Firma Red Med Poland specjalizuje się w sprzedaży wysokiej klasy aparatury medycznej do diagnostyki. Jesteśmy dystrybutorem w Polsce wielu znanych i docenianych marek. Naszymi flagowymi produktami są m.in. : CardioChek PA z firmy PTS Diagnostics, qLabs z firm Micropoint oraz wiele innych.

Dzięki kontaktom z dostawcami aparatury medycznej na całym świecie możemy zaproponować Państwu sprzęt wysokiej jakości, a jednocześnie w cenach uwzględniających polskie realia, którego jakość jest pod ścisłą kontrolą Unii Europejskiej – CE, Stanów Zjednoczonych – FDA, oraz Kanady.